Přidat komentář

* Povinná položka
1000
Powered by Commentics

Příspěvek (478)

Gravatar
Regular
Martinpíše...

Alicante bude?Cestovky zatím čekají,jak to dopadne,ale zdražení bude jisté.Než se to zase rozlétá bude chvilku trvat.Červenec,srpen?

Gravatar
Regular
Martinpíše...

Nebude,ani Bulharsko?

Gravatar
Regular
Petapíše...

bude, a Simka a podobný experty co koukají jenom do novin a TV vůbec nečtěte...

Gravatar
Regular
simekpíše...

peto , to vis, ze Bulharsko bode vlastne uz je a bez tebe, jen by mi zajímalo jak vis kam koukam, ale kam koukáš ty-prozrad, budu tam koukat taky

Gravatar
Nové
Honzapíše...

Smart wings také nebude a do Kyjeva těžko,tam toho mají plnoPoláci začnou létat možná 15.7.?

Gravatar
Regular
Tomášpíše...

To letište je pěkný průser v Budějicích,už se toho zbavují,Ruzyň na tom není lépe,nebude Exim tours,Fischer a další létat,uzeměnná letadla dluhy,propouštění,jak se k tomu bude stavět město a kraj??Už se nehovoří o dostavbě terminálu a parkoviště,co udělá jedna opice v daleké číne s létáním...sakra

Gravatar
Regular
simekpíše...

Tak dřív byla letadla bez terminalu a ted to je obracene ,ja jsem Vam to tady rikal, muze se cokoli zvrtnout a stal se...…..

Gravatar
Senior
Tryskáčekpíše...

Celej svět je na tom podobně, ba i hůře. To my máme aspoň cargo. A přestaňte už s tím černým scénářem, když nevidíte do zákulisí.

Gravatar
Regular
simekpíše...

to není scenar , to je fakt, konstatovani fektupres nelibost druhych

Gravatar
Regular
Kuba J.píše...

"Já vám to říkal" je konstatování faktů? Ne, to jsou obyčejné kydy kaziš*ů co si teď díky koroně mnou ruce jak jim ta jejich prorocká předpověď ohledně terminálu a budoucnosti civilní části vyšla. Ano situace není růžová ale postihla celé odvětví na celém a není to jen pardubické plechové chaloupce a civilnímu provozu.