Přidat komentář

* Povinná položka
1000
Powered by Commentics

Příspěvek (2045)

Gravatar
Regular
NejSpotterpíše...

Zdravím, chci se zeptat jestli ještě v blízké době přiletí nějaké větší letadlo kvůli nějakému festivalu? Zítřejší klasjet bohužel nestíhám jak na přílet tak ani na odlet

Diky

Gravatar
Regular
Abucekpíše...

Klasjet není zítra ale v sobotu ;) A odlet v neděli a to bude za světla

Gravatar
Regular
NejSpotterpíše...

Na FR24 je napsáno zitra 15:50.

Gravatar
Regular
Abucekpíše...

Pardon, už to vidím, já se orientoval tím co je zde na webu :D

Gravatar
Regular
tangopíše...

B737-300 od Klasjetu zitra v 15:50

Gravatar
Regular
Abucekpíše...

Létá casa výsadky. Kdyztak by mela byt k vidění i ve čtvrtek

Gravatar
Senior
h0nz4píše...

Na 12:50 je z BGY plánovaný přílet servisního letadla Ryanairu (Challenger 3500 M-ABTE).

Gravatar
Senior
PetJetpíše...

A co ta AN-12 ve 19:31 s registrací gripenu?

Gravatar
Regular
tangopíše...

petjete, to neni An-12, ale to jsou Gripeni co se vracej ze Svedska z cviceni Ramstein Flag 26 :)

Gravatar
Senior
PetJetpíše...

Podle registrace ti tak vypadalo. :-)

Gravatar
Senior
Lukášpíše...

Ahoj. Copak nám to tady po několikaleté proletělo nad hlavou v Mateřově? Vládní? Na radaru nic

Gravatar
Regular
Abucekpíše...

Též jsem viděl, byla to vládní A319.

Gravatar
Senior
Lukášpíše...

Díky

Gravatar
Senior
jamyxiiikpíše...

Na radaru byl

Gravatar
Senior
Lukášpíše...

Ani jednou když mi tady proletěl...jinak bych se neptal

Gravatar
Senior
Petapíše...

chce to jiný radar nebo změnit optika

Gravatar
Senior
Lukášpíše...

Chce to změnit prášky na palici

Gravatar
Senior
exterminexpíše...

na LKHK byl armadni den pro postizeny (nebo neco v tom smyslu). Uz se to porada nekolikaty rok. Byl tam DOLPHIN A-319CJ (2801), SMUGGLER (C-295), imatrikulaci nevim a byl tam i nas BUDDY (L-410) z CLV

Gravatar
Nové
Exkrementpíše...

2801 asi těžko, chytrá hlavo

Gravatar
Senior
exterminexpíše...

no ja ti nevim, tak asi ADSB lze a byl to 3085? Jenze dvojka fakt nevypada jako trojka, nula nevypada jako osmicka a petka nevypada jako jednicka ...

Gravatar
Nové
Exkrementpíše...

Ono je taky potřeba zvednout zadek a jít se podívat, než doma koukat na FR24 či ADSB

Gravatar
Senior
exterminexpíše...

Supr, gratuluji k použití šedé hmoty. Pokud máš foto, sem s ním. V opačném případě akceptuj, že někteří ten den museli dělat jiné věci a spoléhat se na ADSB

Gravatar
Regular
jpg.matyypíše...

uz z logiky veci, na adsb ani fr24 nic, je to velky a sedy s vysostnym znakem na konci kridel, co by to mohlo byt? ze by vladni acj319 3085?

Gravatar
Nové
Exkrementpíše...

Nevidím důvod proč bych ti měl posílat foto. Na sítích je plno videí a fotek z této akce, kde je vidět reg. A/C, je po potřeba hledat

Gravatar
Regular
tangopíše...

nevim co resite, na adsb normalne byla, ta registrace je tam snad taky napsana dost jasne jestli vam to k necemu pomuze, tak sem hodim i svou vlastni foto s priletu

Gravatar
Nové
Exkrementpíše...

3085